Архів

Home Журнал в базах даних
Журнал в базах даних PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 лютого 2012, 22:10

Журнал "Проблеми соціальної роботи: філософія, психологія, соціологія" включено до таких баз даних:

Україніка наукова - українська загальнодержавна реферативна база даних з природничих, технічних, суспільних, гуманітарних та медичних наук. Започаткована Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського та Інститутом проблем реєстрації інформації НАН України. Має друкований аналог - реферативний журнал "Джерело". Поповнюється на 2,5-3 тис. записів щомісячно. Онлайновий доступ до реферативної бази даних.

База даних Ulrich's Periodicals Directory американського видавництва Bowker є найбільшою базою-каталогом наукових журналів, що налічує більше ніж триста тисяч журналів та здійснює опис світового потоку серіальних (періодичних та продовжуваних) видань. Активно використовується науковими установами для пошуку та аналізу світового потоку серіальних видань.

 

Пошукова система Google Академія є складовою частиною браузера Google Chrome і підтримується компанією Google. Це пошукова й некомерційна бібліометрична система, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування.

Проект “Наукова періодика України” (http://journals.uran.ua) - це загальнодержавна технологічна платформа на базі Open Journal Systems (OJS), яка забезпечує для наукових періодичних видань України процеси редакційного опрацювання, публікації, післяпублікаційної підтримки.
Ресурс розвивається на засадах добровільного взаємовигідного партнерства видавців, які бажають, здатні та готові працювати у високотехнологічному веб-орієнтованому середовищі, а також наукових бібліотек та інформаційних центрів України.
Проект передбачає три аспекти інтеграції видавців:
спільне впровадження OJS, використання єдиного загальнодержавного реєстру суб'єктів та об'єктів видавничого процесу,
дотримання спільних засад видавничої та редакційної політики.
Співпраця “Наукової періодики України” з провідними міжнародними агрегаторами науково-інформаційних ресурсів, національними та академічними бібліотеками світу дозволяє спростити для видавців-учасників процеси входження їх видань у престижні реферативні бази даних, каталоги та системи пошуку. Через програмні шлюзи платформи видання “Наукової періодики України” повноцінно представляються у всесвітньому федеративному бібліотечному каталозі WorldCat, в каталогах наукових бібліотек, на пошукових платформах Google Scholar, Bielefeld Academic Search Engine, OpenAIRE та ін.
ТОВ “Видавнича служба УРАН” має ліцензію авторизованого постачальника даних до міжнародного реєстру ORCID, що дозволяє зацікавленим виданням-учасникам оперативно оновлювати профілі своїх авторів даними про нові опубліковані статті.

 

Index Copernicus (IC) являє собою онлайнову наукометричну базу даних з внесеної користувачем інформації, в тому числі наукових установ, друкованих видань і проектів, створена в 1999 році в Польщі. База даних має кілька інструментів оцінки продуктивності, які дозволяють відслідковувати вплив наукових робіт і публікацій, окремих вчених або науково-дослідних установ. На додаток до продуктивності, індекс Копернікус також пропонує традиційне реферування та індексування наукових публікацій. База даних знаходиться у веденні Index Copernicus International. База даних названий на честь Миколи Коперника, який виступав за сучасну форму геліоцентризму, і викликав революцію в астрономії.
База даних Index Copernicus включає на 2013 р. близько 5000 наукових журналів з ​​усього світу, в тому числі понад 1200 польських.
Що стосується українських журналів, то на вересень 2013 р. в цій наукометричній базі їх було 89 одиниць.

 

Російський індекс наукового цитування (РІНЦ) — бібліографічна база даних наукових публікацій вчених Росії і країн СНД в понад 4000 журналах. Для отримання необхідних користувачеві даних про публікації та цитованості статей на основі бази даних РІНЦ розроблено аналітичний інструментарій Science Index. Проект РІНЦ розробляється з 2005 року компанією "Наукова електронна бібліотека" (ELIBRARY.ru)

CrossRef (https://search.crossref.org/?q=2412-1185) це об'єднання видавців наукових публікацій (журналів, монографій, збірників матеріалів конференцій), створене з метою розробки та підтримки всесвітньої високотехнологічної інфраструктури наукових комунікацій. Головним завданням CrossRef є сприяння широкому використанню інноваційних технологій для прискорення і полегшення наукових досліджень. Особлива увага CrossRef зосереджена навколо питань розбудови електронної інфраструктури взаємної цитованості наукових публікацій. Асоціація CrossRef підтримує спільну всесвітню службу взаємної цитованості, яка функціонує як своєрідний шлюз між електронними платформами видавців. Ця служба не зберігає повні тексти наукових публікацій, але вона зберігає інформацію про зв'язки публікацій через технологію Digital Object Identifier (CrossRef DOI), а також метадані опублікованих наукових матеріалів. Завдяки цій системі дослідники можуть використовувати функціональність рівня глобального науково-видавничого середовища.
Членами CrossRef наразі є 5 тис. видавців з усього світу. База даних цитувань CrossRef охоплює більше 75 млн журнальних статей та інших типів наукових публікацій (монографій, наборів даних, дисертацій, технічних звітів).

Останнє оновлення на Четвер, 15 листопада 2018, 14:01
 
 

Зараз on-line

На даний момент 7 гостей на сайті

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні520
mod_vvisit_counterВчора619
mod_vvisit_counterНа цьому тиждні520
mod_vvisit_counterНа прошлому тиждні5568
mod_vvisit_counterВ цьому місяці20905
mod_vvisit_counterВ прошлому місяці43004
mod_vvisit_counterРазом591954