Archive

Home Journal in databases
Journal in databases PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Friday, 17 February 2012 22:10

The journal "Social work issues: philosophy, psychology, sociology" is included in the following databases:

Україніка наукова - українська загальнодержавна реферативна база даних з природничих, технічних, суспільних, гуманітарних та медичних наук. Започаткована Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського та Інститутом проблем реєстрації інформації НАН України. Має друкований аналог - реферативний журнал "Джерело". Поповнюється на 2,5-3 тис. записів щомісячно. Онлайновий доступ до реферативної бази даних.

База даних Ulrich's Periodicals Directory американського видавництва Bowker є найбільшою базою-каталогом наукових журналів, що налічує більше ніж триста тисяч журналів та здійснює опис світового потоку серіальних (періодичних та продовжуваних) видань. Активно використовується науковими установами для пошуку та аналізу світового потоку серіальних видань.

 

Пошукова система Google Академія є складовою частиною браузера Google Chrome і підтримується компанією Google. Це пошукова й некомерційна бібліометрична система, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування.

Проект “Наукова періодика України” (http://journals.uran.ua) - це загальнодержавна технологічна платформа на базі Open Journal Systems (OJS), яка забезпечує для наукових періодичних видань України процеси редакційного опрацювання, публікації, післяпублікаційної підтримки.
Ресурс розвивається на засадах добровільного взаємовигідного партнерства видавців, які бажають, здатні та готові працювати у високотехнологічному веб-орієнтованому середовищі, а також наукових бібліотек та інформаційних центрів України.
Проект передбачає три аспекти інтеграції видавців:
спільне впровадження OJS, використання єдиного загальнодержавного реєстру суб'єктів та об'єктів видавничого процесу,
дотримання спільних засад видавничої та редакційної політики.
Співпраця “Наукової періодики України” з провідними міжнародними агрегаторами науково-інформаційних ресурсів, національними та академічними бібліотеками світу дозволяє спростити для видавців-учасників процеси входження їх видань у престижні реферативні бази даних, каталоги та системи пошуку. Через програмні шлюзи платформи видання “Наукової періодики України” повноцінно представляються у всесвітньому федеративному бібліотечному каталозі WorldCat, в каталогах наукових бібліотек, на пошукових платформах Google Scholar, Bielefeld Academic Search Engine, OpenAIRE та ін.
ТОВ “Видавнича служба УРАН” має ліцензію авторизованого постачальника даних до міжнародного реєстру ORCID, що дозволяє зацікавленим виданням-учасникам оперативно оновлювати профілі своїх авторів даними про нові опубліковані статті.

 

Index Copernicus (IC) являє собою онлайнову наукометричну базу даних з внесеної користувачем інформації, в тому числі наукових установ, друкованих видань і проектів, створена в 1999 році в Польщі. База даних має кілька інструментів оцінки продуктивності, які дозволяють відслідковувати вплив наукових робіт і публікацій, окремих вчених або науково-дослідних установ. На додаток до продуктивності, індекс Копернікус також пропонує традиційне реферування та індексування наукових публікацій. База даних знаходиться у веденні Index Copernicus International. База даних названий на честь Миколи Коперника, який виступав за сучасну форму геліоцентризму, і викликав революцію в астрономії.
База даних Index Copernicus включає на 2013 р. близько 5000 наукових журналів з ​​усього світу, в тому числі понад 1200 польських.
Що стосується українських журналів, то на вересень 2013 р. в цій наукометричній базі їх було 89 одиниць.

 

CrossRef (https://search.crossref.org/?q=2412-1185) это объединение издателей научных публикаций (журналов, монографий, сборников материалов конференций), созданное с целью разработки и поддержки всемирной высокотехнологичной инфраструктуры научных коммуникаций. Главной задачей CrossRef является содействие широкому использованию инновационных технологий для ускорения и облегчения научных исследований. Особое внимание CrossRef сосредоточена вокруг вопросов развития электронной инфраструктуры взаимной цитируемости научных публикаций. Ассоциация CrossRef поддерживает совместную всемирную службу взаимной цитируемости, которая функционирует как своеобразный шлюз между электронными платформами издателей. Эта служба не сохраняет полные тексты научных публикаций, но она сохраняет информацию о связи публикаций через технологию Digital Object Identifier (CrossRef DOI), а также метаданные опубликованных научных материалов. Благодаря этой системе исследователи могут использовать функциональность уровня глобального научно-издательского среды.
Членами CrossRef пока есть 5 тыс. Издателей со всего мира. База данных цитирований CrossRef охватывает более 75 млн журнальных статей и других типов научных публикаций (монографий, наборов данных, диссертаций, технических отчетов).


 

Last Updated on Tuesday, 06 July 2021 11:32
 
 

Who is on-line

We have 26 guests online

Stats

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday144
mod_vvisit_counterYesterday859
mod_vvisit_counterThis week144
mod_vvisit_counterLast week5814
mod_vvisit_counterThis month12919
mod_vvisit_counterLast month47481
mod_vvisit_counterAll days1845719